reef keeper
Super Active Member
- Joined
- Nov 19, 2014
- Location
- Hamilton, Ontario
as the title states. Please show us your homemade reef recipies.
And how do you package it.
And how do you package it.
Sorry I ment how much is it to buy the prepared food from you?I buy the shrimp on sale but, the regular price is 12.99 (Walmart) the sheets of the Mysis and brine come in a 2 packs and its 14.99 and 12.99...garlic is less than a dollar, vitamins, not sure but a bottle will last about 3 batches... I believe its a lot cheaper than buying prepared foods..
anyone is welcome to come and see my fish, they are all fat and healthy with no aggression in the tank..
now remember, I run a heavy bio load and I tend to over feed...